Motorola puhelimen XT2425-1 / Moto G24 Power 4G yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen XT2425-1 / Moto G24 Power 4G yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT245SL
20,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
XT2425-1
Moto G24 Power 4G
XT2425-2
XT2425
XT2425-5
Moto G24 Power 4G 2024
XT2425-4
Moto G24 Power 4G
XT2425-2
XT2425
XT2425-5
Moto G24 Power 4G 2024
XT2425-4
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
QA50
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MXT245SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,91 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205258 |
| Korvaa | QA50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 90.00 x 65.20 x 4.30mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |