Motorola puhelimen Razr 2022 / Razr 5G 3nd gen 2022 yhteensopiva akku 660mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Razr 2022 / Razr 5G 3nd gen 2022 yhteensopiva akku 660mAh
In stock
- SKU
- CS-MXR225SL
19,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Razr 2022
Razr 5G 3nd gen 2022
XT2251
XT2251-1
Razr 5G 3nd gen 2022
XT2251
XT2251-1
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
NM40
SB18D44720
SB18D44720
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MXR225SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,89 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189756 |
| Korvaa | NM40 / SB18D44720 |
| Kapasiteetti (mAh) | 660mAh / 2.57Wh |
| Mitat | 64.00 x 16.30 x 4.70mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |