Motorola puhelimen Moto S30 Pro / XT2243-2 yhteensopiva akku 4250mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Moto S30 Pro / XT2243-2 yhteensopiva akku 4250mAh
In stock
- SKU
- CS-MXS300SL
22,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto S30 Pro
XT2243-2
XT2243-2
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
NP44
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MXS300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,89 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185390 |
| Korvaa | NP44 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 16.53Wh |
| Mitat | 88.50 x 62.10 x 4.30mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |