Motorola puhelimen Moto G85 5G / Moto S50 Neo 5G yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Moto G85 5G / Moto S50 Neo 5G yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-MTX242SL
21,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto G85 5G
Moto S50 Neo 5G
XT2427
XT2427-1
XT2427-2
XT2427-3
XT2427-4
Moto S50 Neo 5G
XT2427
XT2427-1
XT2427-2
XT2427-3
XT2427-4
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
QE50
SB18E14178
SB18E14179
SB18E14178
SB18E14179
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MTX242SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.91V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128221074 |
| Korvaa | QE50 / SB18E14178 / SB18E14179 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 86.00 x 63.20 x 4.70mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |