Motorola puhelimen Moto G73 5G / XT2237 yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Moto G73 5G / XT2237 yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-MXG730SL
20,95 €
17,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto G73 5G
XT2237
XT2237
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
PV50
SB18D61156
SB18D61156
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MXG730SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,89 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204442 |
| Korvaa | PV50 / SB18D61156 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 86.60 x 64.00 x 4.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |