Motorola puhelimen Moto G31 / Moto G31 2021 yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Moto G31 / Moto G31 2021 yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-MXG310SL
20,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto G31
Moto G31 2021
G62 5G
Moto G62 5G 2022
XT2223-2
XT2173-2
T2173-1
T2173-3
XT2223-1
Moto G31 2021
G62 5G
Moto G62 5G 2022
XT2223-2
XT2173-2
T2173-1
T2173-3
XT2223-1
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
ND50
SB18D24973
SB18D24973
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MXG310SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191674 |
| Korvaa | ND50 / SB18D24973 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 19.25Wh |
| Mitat | 86.20 x 62.90 x 5.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |