Motorola puhelimen Moto G Stylus 2023 / Moto G Stylus 5G yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Moto G Stylus 2023 / Moto G Stylus 5G yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-MXR317SL
20,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto G Stylus 2023
Moto G Stylus 5G
Moto G Stylus 5G 2023 4th
XT2317
XT2315-5
XT2315-1
XT2315-4
Moto G Stylus 5G
Moto G Stylus 5G 2023 4th
XT2317
XT2315-5
XT2315-1
XT2315-4
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
PG50
SB18D67654
SB18D67654
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MXR317SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,89 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198734 |
| Korvaa | PG50 / SB18D67654 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.67Wh |
| Mitat | 80.70 x 58.30 x 5.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |