Motorola puhelimen Moto G Power 5G / XT2311 (2023) yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Moto G Power 5G / XT2311 (2023) yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT231SL
20,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto G Power 5G
XT2311 (2023)
XT2311 (2023)
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
PD50
LW476486
LW476486
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MXT231SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,89 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204466 |
| Korvaa | PD50 / LW476486 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 87.00 x 63.90 x 4.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |