Motorola puhelimen Moto Edge 30 / Moto Edge 30 5G yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Moto Edge 30 / Moto Edge 30 5G yhteensopiva akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-MXR223SL
20,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto Edge 30
Moto Edge 30 5G
Moto Edge 30 5G 2022
XT2203
XT2203-1
Moto Edge 30 5G
Moto Edge 30 5G 2022
XT2203
XT2203-1
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
ND40
SB18D34507
SB18D34507
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MXR223SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,89 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189770 |
| Korvaa | ND40 / SB18D34507 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.17Wh |
| Mitat | 83.70 x 63.40 x 4.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |