Motorola puhelimen Moto E22 / Moto E22 2022 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Moto E22 / Moto E22 2022 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-MXE220SL
20,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto E22
Moto E22 2022
Moto E22i
Moto E22i 2022
XT2239-9
XT2239-10
XT2239-6
XT2239-7
XT2239-16
XT2239-17
XT2239-18
XT2239-19
Moto E22 2022
Moto E22i
Moto E22i 2022
XT2239-9
XT2239-10
XT2239-6
XT2239-7
XT2239-16
XT2239-17
XT2239-18
XT2239-19
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
SB18D48255
NH40
NH40
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MXE220SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191667 |
| Korvaa | SB18D48255 / NH40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 85.10 x 63.90 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |