Motorola puhelimen Edge 30 Ultra (120W) / Moto X30 Pro (120W) yhteensopiva akku 4450mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Edge 30 Ultra (120W) / Moto X30 Pro (120W) yhteensopiva akku 4450mAh
In stock
- SKU
- CS-MXP221SL
28,95 €
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Edge 30 Ultra (120W)
Moto X30 Pro (120W)
XT-2201 (120W)
XT2241-1 (120W)
Moto X30 Pro (120W)
XT-2201 (120W)
XT2241-1 (120W)
Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakut
NF45 120W
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MXP221SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.89V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128220459 |
| Korvaa | NF45 120W |
| Kapasiteetti (mAh) | 4450mAh / 17.31Wh |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |