Motorola MOTOROKR E6 akku 1030mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
MOTOROKR E6
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
BC70
SNN5769A
SNN5769B
SNN5769A
SNN5769B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MOE6SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024712 |
| Korvaa | BC70 / SNN5769A / SNN5769B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1030mAh / 3.81Wh |
| Mitat | 46.66 x 37.27 x 6.09mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |