Motorola Moto X 2nd 2015, Moto X 3605, Moto X+1 akku 2000mAh
calcActive())">
Motorola Moto X 2nd 2015, Moto X 3605, Moto X+1 akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT300SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
Moto X 2nd 2015
Moto X 3605
Moto X+1
New Moto X 2015
XT1085
XT1092
XT1094
XT1096
XT1097
Moto X 3605
Moto X+1
New Moto X 2015
XT1085
XT1092
XT1094
XT1096
XT1097
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
EY30
SNN5945A
SNN5945A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MXT300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128100195 |
| Korvaa | EY30 / SNN5945A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 90.92 x 58.98 x 2.70mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |