Motorola Moto One Zoom, Moto One Zoom Global, Moto One Zoom Global Dual SIM akku 3900mAh
calcActive())">
Motorola Moto One Zoom, Moto One Zoom Global, Moto One Zoom Global Dual SIM akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-MXP500SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
Moto One Zoom
Moto One Zoom Global
Moto One Zoom Global Dual SIM
Moto One Zoom Global Dual SIM
Moto One Zoom Global TD-LTE
XT2010-1
Moto One Zoom Global
Moto One Zoom Global Dual SIM
Moto One Zoom Global Dual SIM
Moto One Zoom Global TD-LTE
XT2010-1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
KP50
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MXP500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148685 |
| Korvaa | KP50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 66.70 x 60.34 x 5.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |