Motorola Moto G7 Plus, Moto G7 Plus Dual SIM, Moto G7 Plus Dual SIM TD-LTE akku 2850mAh
calcActive())">
Motorola Moto G7 Plus, Moto G7 Plus Dual SIM, Moto G7 Plus Dual SIM TD-LTE akku 2850mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT196SL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
Moto G7 Plus
Moto G7 Plus Dual SIM
Moto G7 Plus Dual SIM TD-LTE
Moto G7 Plus Global
Moto G7 Plus Global TD-LTE
XT1965
XT1965-2
XT1965-3
XT1965-6
Moto G7 Plus Dual SIM
Moto G7 Plus Dual SIM TD-LTE
Moto G7 Plus Global
Moto G7 Plus Global TD-LTE
XT1965
XT1965-2
XT1965-3
XT1965-6
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
JG40
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MXT196SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147800 |
| Korvaa | JG40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2850mAh / 10.97Wh |
| Mitat | 92.20 x 46.26 x 4.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |