Motorola Moto G5S / Moto G6 akku 2700 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto G5S
Moto G6
XT1794
XT1925-1
XT1925-12
XT1925-13
XT1925-2
XT1925-3
XT1925-4
XT1925-5
XT1925-6
XT1925-7
XT1925DL
Moto G6
XT1794
XT1925-1
XT1925-12
XT1925-13
XT1925-2
XT1925-3
XT1925-4
XT1925-5
XT1925-6
XT1925-7
XT1925DL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:
HG30
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT179XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147145 |
| Korvaa | HG30 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 10.26Wh |
| Mitat | 96.50 x 41.80 x 4.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |