CS Tarvikeakku Motorola Moto Edge 20 lite akku 4800mAh
calcActive())">
CS Tarvikeakku Motorola Moto Edge 20 lite akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT213SL
25,95 €
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
Moto Edge 20 lite
Moto Edge 20 Lite 5G
Moto Edge 20 Lite 5G 2021
XT2139-1
XT2139-2
Moto Edge 20 Lite 5G
Moto Edge 20 Lite 5G 2021
XT2139-1
XT2139-2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
NT50
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MXT213SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174660 |
| Korvaa | NT50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.48Wh |
| Mitat | 83.80 x 63.85 x 5.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |