Motorola Moto E5 Play Go Edition, Moto E5 Play Go Edition Dual S, Moto E5 Play Go Edition Dual S akku 2000mAh
calcActive())">
Motorola Moto E5 Play Go Edition, Moto E5 Play Go Edition Dual S, Moto E5 Play Go Edition Dual S akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT194XL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
Moto E5 Play Go Edition
Moto E5 Play Go Edition Dual S
Moto E5 Play Go Edition Dual S
XT1920-15
XT1920-16
XT1920-18
XT1920-19
XT1941
Moto E5 Play Go Edition Dual S
Moto E5 Play Go Edition Dual S
XT1920-15
XT1920-16
XT1920-18
XT1920-19
XT1941
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
JE30
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MXT194XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147138 |
| Korvaa | JE30 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 67.60 x 59.80 x 3.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |