Motorola Moto C Plus, Moto C Plus Dual SIM Akku 2850mAh
calcActive())">
Motorola Moto C Plus, Moto C Plus Dual SIM Akku 2850mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT172SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto C PlusMoto C Plus Dual SIM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:
HC60
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT172SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130925 |
| Korvaa | HC60 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2850mAh / 10.83Wh |
| Mitat | 73.82 x 61.90 x 5.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |