Motorola Kung-Fu, Moto M, Moto M Dual SIM akku 3000mAh
calcActive())">
Motorola Kung-Fu, Moto M, Moto M Dual SIM akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT166SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
Kung-Fu
Moto M
Moto M Dual SIM
Moto M Dual SIM TD-LTE
XT1662
XT1663
Moto M
Moto M Dual SIM
Moto M Dual SIM TD-LTE
XT1662
XT1663
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
BL265
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MXT166SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125440 |
| Korvaa | BL265 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 77.25 x 63.70 x 3.50 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |