Motorola KG40 akku 3800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
KG40
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MXT201SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148296 |
| Korvaa | KG40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 14.63Wh |
| Mitat | 74.30 x 65.15 x 4.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |