Motorola G7 Power, One Power, P30 Note akku 4850mAh
calcActive())">
Motorola G7 Power, One Power, P30 Note akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-MOP300SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
G7 Power
One Power
P30 Note
XT1942
XT1942-1
XT1942-2
XT1955
One Power
P30 Note
XT1942
XT1942-1
XT1942-2
XT1955
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola matkapuhelimien alkuperäisakut:
JK50
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MOP300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138051 |
| Korvaa | JK50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.43Wh |
| Mitat | 86.10 x 65.00 x 4.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |