Motorola CLP1010, CLP1040, CLP1060 akku 880mAh / 3.26Wh
calcActive())">
Motorola CLP1010, CLP1040, CLP1060 akku 880mAh / 3.26Wh
In stock
- SKU
- CS-MOA3100SL
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
CLP1010
CLP1040
CLP1060
CLP446
SL7550
XPR7550
CLP1040
CLP1060
CLP446
SL7550
XPR7550
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
HKNN4014
HKNN4014A
HKNN4014A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MOA3100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128028482 |
| Korvaa | SNN5782 / SNN5782B / SNN5762 / SNN5762A / BT60 / SNN5819 / SNN5819B / HKNN4014 / HKNN4014A |
| Kapasiteetti (mAh) | 880mAh / 3.26Wh |
| Mitat | 53.83 x 35.43 x 5.84mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |