Motorola älypuhelinten Moto X5 yhteensopiva akku 2850mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto X5 yhteensopiva akku 2850mAh
In stock
- SKU
- CS-MOX500SL
19,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto X5
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
JX40
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MOX500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162742 |
| Korvaa | JX40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2850mAh / 10.97Wh |
| Mitat | 68.85 x 59.94 x 4.38mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |