Motorola älypuhelinten Moto One Hyper / XT2027 yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto One Hyper / XT2027 yhteensopiva akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT202SL
22,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto One Hyper
XT2027
XT2027-1
XT2027-2
XT2027-3
XT2027
XT2027-1
XT2027-2
XT2027-3
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
KG50
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MXT202SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155065 |
| Korvaa | KG50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 71.90 x 66.52 x 4.72mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |