Motorola älypuhelinten Moto G50 5G / Moto G50 5G 2021 yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto G50 5G / Moto G50 5G 2021 yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT149SL
23,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto G50 5G
Moto G50 5G 2021
XT2149
XT2149-1
Moto G50 5G 2021
XT2149
XT2149-1
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
MS50
SB18D09927
SB18D09927
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MXT149SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173700 |
| Korvaa | MS50 / SB18D09927 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 17.33Wh |
| Mitat | 87.00 x 65.24 x 4.70mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |