Motorola älypuhelinten Moto G 5G Plus / moto G100 yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto G 5G Plus / moto G100 yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT207SL
25,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto G 5G Plus
moto G100
XT2075
XT2075-1
XT2075-2
XT2075-3
moto G100
XT2075
XT2075-1
XT2075-2
XT2075-3
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
LZ50
SB18C74374
SB18C74374
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MXT207SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173038 |
| Korvaa | LZ50 / SB18C74374 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.67Wh |
| Mitat | 77.20 x 63.00 x 5.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |