Motorola älypuhelinten Moto Edge Plus / Moto Edge+ yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto Edge Plus / Moto Edge+ yhteensopiva akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT261SL
24,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto Edge Plus
Moto Edge+
XT2061-1
XT2061-3
Moto Edge+
XT2061-1
XT2061-3
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
LW50
SB18C62948
SB18C62948
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MXT261SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172994 |
| Korvaa | LW50 / SB18C62948 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 14.71Wh |
| Mitat | 74.25 x 63.84 x 4.70mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |