Motorola älypuhelinten Moto Edge / Moto Edge 5G yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto Edge / Moto Edge 5G yhteensopiva akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT206SL
22,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto Edge
Moto Edge 5G
XT2063-2
XT2063-3
Moto Edge 5G
XT2063-2
XT2063-3
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
LR50
SB18C66911
SB18C66911
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MXT206SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162759 |
| Korvaa | LR50 / SB18C66911 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.09Wh |
| Mitat | 67.68 x 58.60 x 5.15mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |