Motorola älypuhelinten Moto E6 / XT2005 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto E6 / XT2005 yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-MOE600SL
22,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto E6
XT2005
XT2005-1
XT2005-1PP
XT2005-3
XT2005-4
XT2005-5
XT2005DL
XT2005
XT2005-1
XT2005-1PP
XT2005-3
XT2005-4
XT2005-5
XT2005DL
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
KE40
SB18C54512
SB18C54512
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MOE600SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166566 |
| Korvaa | KE40 / SB18C54512 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 77.35 x 62.05 x 4.34mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |