Motorola älypuhelinten Moto E 2020 / Moto E7 yhteensopiva akku 3350mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto E 2020 / Moto E7 yhteensopiva akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-MOE205SL
23,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moto E 2020
Moto E7
XT2052-1
XT2052-5
XT2052DL
Moto E7
XT2052-1
XT2052-5
XT2052DL
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
LC40
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MOE205SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162681 |
| Korvaa | LC40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 12.73Wh |
| Mitat | 78.56 x 64.74 x 3.90mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |