Motorola älypuhelinten G Stylus 2020 / Moto G Pro yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten G Stylus 2020 / Moto G Pro yhteensopiva akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT204SL
21,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
G Stylus 2020
Moto G Pro
Moto G8 Pro
Moto G8 Stylus
XT2043-4
XT2043-8
Moto G Pro
Moto G8 Pro
Moto G8 Stylus
XT2043-4
XT2043-8
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
KX50
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MXT204SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152965 |
| Korvaa | KX50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 76.50 x 60.10 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |