Motorola älypuhelinten Edge 30 Ultra / Moto Edge X30 yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Edge 30 Ultra / Moto Edge X30 yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT220SL
28,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Edge 30 Ultra
Moto Edge X30
Moto Edge X30 5G 2021
XT2201-2
Moto Edge X30
Moto Edge X30 5G 2021
XT2201-2
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
NR50
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MXT220SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174653 |
| Korvaa | NR50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.48Wh |
| Mitat | 76.50 x 64.30 x 5.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |