Motorola älypuhelinten Edge 20 5G 2021 / Moto Edge 20 5G yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Edge 20 5G 2021 / Moto Edge 20 5G yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT214SL
23,95 €
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Edge 20 5G 2021
Moto Edge 20 5G
Moto Edge S Lite
Moto Edge S Lite 5G 202
XT2143
XT2143-1
Moto Edge 20 5G
Moto Edge S Lite
Moto Edge S Lite 5G 202
XT2143
XT2143-1
Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakut
MB40
SB18D10750
SB18D10750
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-MXT214SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,89 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172819 |
| Korvaa | MB40 / SB18D10750 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 13.23Wh |
| Mitat | 80.40 x 64.20 x 4.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |