Lenovo puhelimen K12 Pro / K12 Pro 2020 yhteensopiva akku 5800mAh
calcActive())">
Lenovo puhelimen K12 Pro / K12 Pro 2020 yhteensopiva akku 5800mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT209SL
20,95 €
Lenovo puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
K12 Pro
K12 Pro 2020
XT2091-8
XT2091-7
K12 Pro 2020
XT2091-8
XT2091-7
Korvattavat Lenovo puhelimen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Lenovo puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-MXT209SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167761 |
| Korvaa | MC50 / SB18C87844 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5800mAh / 22.33Wh |
| Mitat | 93.60 x 65.90 x 5.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |