Cameron Sino tarvikeakku Motorola WX435 akku 1300 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola WX435 akku 1300 mAh
In stock
- SKU
- CS-MWX435SL
16,95 €
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin:
Triumph
WX435
WX435
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:
FB0-2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MWX435SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048510 |
| Korvaa | FB0-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 54.85 x 49.54 x 5.01mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |