Cameron Sino tarvikeakku Motorola WX180, WX280, WX288, WX390, WX395 akku 650 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola WX180, WX280, WX288, WX390, WX395 akku 650 mAh
In stock
- SKU
- CS-MWX350SL
21,95 €
Akku sopii mm: Motorola WX180, WX280, WX288, WX390, WX395.
Edullinen ja laadukas Motorola WX180, WX280, WX288, WX390, WX395 yhteensopiva akku. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian. Laadukas tarvi…
| SKU | CS-MWX350SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032151 |
| Korvaa | SNN1218K / OM4C / OM4A / SNN5882 / SNN5882A |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 46.47 x 33.73 x 4.23mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |