Cameron Sino tarvikeakku Motorola V750 akku 780 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola V750 akku 780 mAh
In stock
- SKU
- CS-GX32SL
18,95 €
Akku sopii mm: Motorola V750.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-GX32SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128006336 |
| Korvaa | XN-1BT30 / CE-BL150 |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 59.80 x 35.63 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |