Cameron Sino tarvikeakku Motorola V120, V120C, V120D, V120e, V120x, V120t, V120x akku 1200 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola V120, V120C, V120D, V120e, V120x, V120t, V120x akku 1200 mAh
In stock
- SKU
- CS-MOV120SL
17,95 €
Akku sopii mm: Motorola V120, V120C, V120D, V120e, V120x, V120t, V120x.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-MOV120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128006381 |
| Korvaa | SNN5570 / SNN5571A |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 55.44 x 35.48 x 9.57mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |