Cameron Sino tarvikeakku Motorola T2288, 2297, V2288, V2397, V2260, T2267, T2282, T2287, T2290, T2297, T2390, V2288, T2088, T2260, V2267, V2282, V2290, V2297, V2397, T2298, M2090, T2282 akku 950 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola T2288, 2297, V2288, V2397, V2260, T2267, T2282, T2287, T2290, T2297, T2390, V2288, T2088, T2260, V2267, V2282, V2290, V2297, V2397, T2298, M2090, T2282 akku 950 mAh
In stock
- SKU
- CS-MOT2288SL
16,95 €
Akku sopii mm: Motorola T2288, 2297, V2288, V2397, V2260, T2267, T2282, T2287, T2290, T2297, T2390, V2288
T2088, T2260, V2267, V2282, V2290, V2297, V2397, T2298, M2090, T2282.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-MOT2288SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128006510 |
| Korvaa | SNN5542A / SNN5542B |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.88Wh |
| Mitat | 49.09 x 32.14 x 10.28mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |