Cameron Sino tarvikeakku Motorola SLVR L9, SLVR L71, SLVR L7e, W510, SLVR L72, ROKR E8, MOTO VU204, MOTO Z6c, RAZR V3 maxx, Q700 akku 880 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola SLVR L9, SLVR L71, SLVR L7e, W510, SLVR L72, ROKR E8, MOTO VU204, MOTO Z6c, RAZR V3 maxx, Q700 akku 880 mAh
In stock
- SKU
- CS-MOE8SL
16,95 €
Akku sopii mm: Motorola SLVR L9, SLVR L71, SLVR L7e, W510, SLVR L72, ROKR E8, MOTO VU204, MOTO Z6c, RAZR V3 maxx, Q700.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-MOE8SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025627 |
| Korvaa | BK-60 / SNN5784A / BK-61 / BK60 / SNN5795 / SNN5795A / SNN5756A / SNN5815 / SNN5815A / BK61 / SNN5795C |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 45.20 x 37.41 x 5.42mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |