Cameron Sino tarvikeakku Motorola QA30, Hint QA30 akku 930 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola QA30, Hint QA30 akku 930 mAh
In stock
- SKU
- CS-MQA30SL
18,95 €
Akku sopii mm: Motorola QA30, Hint QA30 .
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-MQA30SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027744 |
| Korvaa | BN60 / SNN5833 / SNN5833A / SNN5838 / BN10 / BN61 |
| Kapasiteetti (mAh) | 930mAh / 3.44Wh |
| Mitat | 46.24 x 33.89 x 5.06mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |