Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto Z2 Play Dual SIM akku 3000 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto Z2 Play Dual SIM akku 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT170SL
23,95 €
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin:
Moto Z2 Play
Moto Z2 Play Dual SIM
XT1710-08
XT1710-11
XT1710-09
XT1710-06
Moto Z2 Play Dual SIM
XT1710-08
XT1710-11
XT1710-09
XT1710-06
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:
HZ40
SNN5985A
SNN5985A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT170SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130376 |
| Korvaa | HZ40 / SNN5985A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.64Wh |
| Mitat | 97.14 x 48.30 x 3.68mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |