Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto Z Play akku 3300 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto Z Play akku 3300 mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT163SL
28,95 €
14,48 €
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin:
Moto Z Play
Moto Z Play Droid
XT1635
Moto Z Play Droid
XT1635
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:
GL40
SNN5974A
SNN5974A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT163SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127239 |
| Korvaa | GL40 / SNN5974A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.54Wh |
| Mitat | 100.60 x 50.50 x 4.20 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |