Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto X4, Moto X4 Dual SIM akku 2800mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto X4, Moto X4 Dual SIM akku 2800mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT190SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto X4
Moto X4 Dual SIM
Moto X4 Dual SIM TD-LTE EMEA
Moto X4 LTE-A LATAM
XT1900-1
XT1900-2
XT1900-4
XT1900-5
XT1900-6
XT1900-7
Moto X4 Dual SIM
Moto X4 Dual SIM TD-LTE EMEA
Moto X4 LTE-A LATAM
XT1900-1
XT1900-2
XT1900-4
XT1900-5
XT1900-6
XT1900-7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:
HX40
SNN5995A
SNN5995A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT190SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134954 |
| Korvaa | HX40 / SNN5995A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.64Wh |
| Mitat | 95.24 x 46.86 x 3.94mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |