Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto X akku 2200 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto X akku 2200 mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT912SL
22,95 €
11,48 €
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin:
XT912A
X Phone
Moto X
XT1060
Ghost
XT1058
XT1053
X Phone
Moto X
XT1060
Ghost
XT1058
XT1053
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:
EX34
SNN5923A
SNN5923B
SNN5923A
SNN5923B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT912SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082767 |
| Korvaa | EX34 / SNN5923 / SNN5923A / SNN5923B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.36Wh |
| Mitat | 81.80 x 55.69 x 3.75mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |