Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto X 3a, Moto X 3a Dual akku 3500 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto X 3a, Moto X 3a Dual akku 3500 mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT154SL
22,95 €
11,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto X 3a
Moto X 3a Dual
Moto X Play
XT1560
XT1561
XT1562
Moto X 3a Dual
Moto X Play
XT1560
XT1561
XT1562
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:
FL40
SNN5963B
SNN5963B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT154SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110545 |
| Korvaa | FL40 / SNN5963B |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.3Wh |
| Mitat | 94.00 x 57.53 x 4.42 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |