Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G4 Plus akku 2700 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G4 Plus akku 2700 mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT164SL
23,95 €
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto G4 Plus
Moto G4 Plus TD-LTE
XT1644
Moto G4 Plus TD-LTE
XT1644
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:
GA40
SNN5966A
SNN5966A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT164SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122869 |
| Korvaa | GA40 / SNN5966A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 10.26Wh |
| Mitat | 103.80 x 45.20 x 3.90 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |