Motorola Moto G4 Play ( GK40 ) akku 2700 mAh
calcActive())">
Motorola Moto G4 Play ( GK40 ) akku 2700 mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT160XL
18,95 €
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto G4
Moto G5
Moto E5
Moto G5
Moto E5
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:
GK40
SNN5967A
SNN5967B
SNN5967A
SNN5967B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT160XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120575 |
| Korvaa | GK40 / SNN5967A / SNN5967B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 10.26Wh |
| Mitat | 74.10 x 62.00 x 4.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |