Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G, Moto G 4G, Moto G Forte akku 1800 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G, Moto G 4G, Moto G Forte akku 1800 mAh
In stock
- SKU
- CS-MXT102SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto G
T1028
T1028PP
XT1032
T1032
XT1033
XT1031
Moto G 4G
XT1045
Moto G Forte
XT1008
XT1042
XT1036
XT937C
XT1028
XT1068
Moto G2
Moto G 2nd
XT1063
XT1064
T1028
T1028PP
XT1032
T1032
XT1033
XT1031
Moto G 4G
XT1045
Moto G Forte
XT1008
XT1042
XT1036
XT937C
XT1028
XT1068
Moto G2
Moto G 2nd
XT1063
XT1064
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:
ED30
SNN5932A
SNN5932A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MXT102SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128084198 |
| Korvaa | ED30 / SNN5932A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.84Wh |
| Mitat | 81.55 x 48.15 x 3.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |